قالب وردپرس درنا توس
خانه / فنی و مهندسی / پاورپوینت با عنوان پدیده کرونا Corona

پاورپوینت با عنوان پدیده کرونا Corona

پاورپوینت با عنوان پدیده کرونا  Corona

پاورپوینت با عنوان پدیده کرونا Corona

دانلود فایل پاورپوینت با عنوان پدیده کرونا Corona

فایلی با عنوان پاورپوینت با عنوان پدیده کرونا Corona در سایت مجموعه ای از فایل های فروشی قرار گرفت

کد فایل پاورپوینت با عنوان پدیده کرونا Corona : 1844278

توضیحات فایل پاورپوینت با عنوان پدیده کرونا Corona که با دانلود رایگان پاورپوینت درباره پدیده کرونا Corona , دانلود پاورپوینت درباره پدیده کرونا Corona , دانلود پاورپوینت پدیده کرونا Corona , پاورپوینت ? قابل یافت است رو در زیر میتونید ببینید.

پاورپوینت با عنوان پدیده کرونا  Corona  در ۱۳ اسلاید قابل ویرایش پدیده کرونا یکی  از پدیده هایی که در ارتباط با تجهیزات برقدار از جمله خطوط فشار قوی مطرح می شود کرونا است.میدان الکتریکی در نزدیکی ماده ی رسانا می تواند به حدی متمرکز شود که هوای مجاور خود را یونیزه  نماید این مسِله می تواند منجر به تخلیه جزیی انرژی الکتریکی شود.که به آن کرونا گویند . عوامل مختلفی از جمله ولتاژ,شکل و قطر رسانا ,ناهمواری وسطح رسانا ,گرد و خا  ک ,یا قطرات آب می تواند باعث ایجادد گرادیان سطحی هادی شود که در نهایت باعث تشکیل کرونا خواهد شد. تعریف:تخلیه الکتریکی ایجاد شده به علت افزایش چگالی میدان الکتریکی ،کرنا نام دارد .  یا به عبارتی دیگر در اطراف خطوط فشار قوی که جریان متناوب دارند باعث مقداری تلفات الکتریکی و در شدید ترین حالت منجر به قو س الکتریکی و تخلیه کامل می شود . انواع کرونا ۱: تخلیه پر ۲: تخلیه قلم نوری ۳: تخلیه تابشی تخلیه پر : دیدنی ترین آنهاست علت نامگذاری هم این است که به شکل پر تخلیه می شود زمانی کا در تاریکی مشاهده شود دارا ی تنه ای متمرکزی حول هادی ا …

فایل پاورپوینت با عنوان پدیده کرونا Corona توی دسته بندی فنی و مهندسی هستش و کلید واژه هایی که میشه بوسیله اونا فایل پاورپوینت با عنوان پدیده کرونا Corona رو جستجو کرد :  دانلود رایگان پاورپوینت درباره پدیده کرونا Corona , دانلود پاورپوینت درباره پدیده کرونا Corona , دانلود پاورپوینت پدیده کرونا Corona , پاورپوینت ?

برای دانلود فایل پاورپوینت با عنوان پدیده کرونا Corona میتونید به لینک مقابل برید ( دانلود فایل پاورپوینت با عنوان پدیده کرونا Corona )

عکس فایل پاورپوینت با عنوان پدیده کرونا Corona :
پاورپوینت با عنوان پدیده کرونا  Corona

مجموعه ای از فایل های فروشی

فروشگاه تب فایل (یه فروشگاه عالی هستش بهش سر بزنید)

سرمشق انتظار (سایتی پر از محتوای مذهبی و دینی در زمینه های مختلف)

 

 

مطلب پیشنهادی

پاورپوینت رنگدانه های طبیعی و کاربرد آن در صنایع غذایی

برای دیدن جزئیات فایل پاورپوینت رنگدانه های طبیعی و کاربرد آن در صنایع غذایی به ادامه مطلب بروید

مدل سه بعدی گرامافون قدیمی (اسکچاپ)

برای دیدن جزئیات فایل مدل سه بعدی گرامافون قدیمی (اسکچاپ) به ادامه مطلب بروید

پروژه روستا ……. کد A01 ……. روستای امامه

برای دیدن جزئیات فایل پروژه روستا ....... کد A01 ....... روستای امامه به ادامه مطلب بروید